Sabiha-Ataturk

Iki havaalani arasi ulasim nekadar suruyor? Sabah saat 7de inebiliyorum en erken o da pegasus the king of rötarz ile :( 9'da yenibosna'da thy binasi varmis orada olmam lazim, mumkun mudur? Olmadi araba falan kiralayayim diyorum gunluk sabihadan, kendi aracimla 800km git sonra izinin uzerine geri don ogleden sonra'yi gozum yemedi, bir tavsiyeler silsilesi alabilir miyim :(

Ataturk havaalanına ucus yok mu?

Arabada kiralasan yetisemezsin,bir ihtimal hizli ve ofkeli bir taksiciyle olur ama cok zor.birde

Tavsiyeler

Bi gun once gel,

Ataturk e gel.
  • duptıs  (01.06.18 04:05:07)
sabihadan kadıköy oradan raylı sisteme. ama en yoğun saatler, çok riskli.

  • tukenmez adam  (01.06.18 04:17:45)
Saat 7 olunca google mapstten ve yandexden bakın trafiği kaç saat gösteriyor ona göre taksiyi düşünebilirsiniz

  • kisa  (01.06.18 06:29:35)
Şu anda 51 dakika :) ama siz 7 de inseniz bile 720 de takside olursunuz diye düşünün.

  • kisa  (01.06.18 06:30:52)
Şu an 58 dakika tünelden. Unutmazsam tekrar bakacağım

  • kisa  (01.06.18 06:57:42)
Taksiyle olur gibi bu iş

  • kisa  (01.06.18 07:06:36)
1 saat 3 dakika an itibariyle.

  • kisa  (01.06.18 07:34:21)
Normalde 50-55dk süren bir yol. Ama farklı senaryolara çok açık. Bence diğer alternatifler zorlayacaksa dene hocam.

  • Nature Works  (01.06.18 08:42:40)
gece son uçakla gelip taksiye vereceğiniz parayı otele verseniz,hem risk almayıp hem dinlenseniz olmaz mı ? :)

  • tss  (01.06.18 09:50:24)
Sabah iş trafiği Havaalanı - Kadıköy arası tem üzerinden nispeten insancıl seviyelerde. Sorun köprülerde.

Sabiha'dan Havataş ile E-5 Yenisahra.
Kadıköy metrosu ile Ayrılıkçeşme.
Marmaray ile Yenikapı.
Havaalanı metrosu ile havaalanı yaparsanız ucu ucuna yetişebilirsiniz ama çok riskli.

Görüşmeyi geçe almaya çalışın veya Atatürk'e uçuş bulun.
  • cleric  (01.06.18 09:57:59)
çok riskli. şu an ramazan diye yollar rahat 7 de.
ama ya rötar yerseniz?

  • webya  (01.06.18 10:18:44)
Cok tesekkurler cevaplara, gorusmeyi erteleme gibi bir ihtimal yok pilot akademisi mevzusu icin geliyorum. Rotar isi de ayri sikinti. Geceden gelmek de bir ihtimal fakat sabah yine 6 civari cikmam gerekiyor anladigim kadariyla. Ataturk'e olan ucuslarin da saati uymuyor. Bana yine en uygunu arabayla gelmek olacak sanirim. Tekrar tesekkur ederim herkese

  • hailtothethief  (01.06.18 17:51:05)