[]

internetten gitar alınır mı?

kullanılmış, teşhir gönderme ihtimalleri çok mu yüksek?
 
ben aldım gayette sıfır naylon içinde köpüklerle desteklenmiş orjinal kutusunda geldi. düzgün biryerden alınırsa birşey olmaz bence. ben mydükkandan almıştım


  • genc irisi  (31.05.18 11:23:20) 
nereden ve hangi marka alacağına bağlı.


  • Photographer  (31.05.18 11:40:11) 
alınır da şöyle bir eline alıp denemeden için rahat edebilecek mi?


  • pitjantjatjara  (31.05.18 11:55:52) 
@photographer zuhal müzik nasıl mesela?


  • me23  (31.05.18 12:09:08) 
öyle büyük firmalar kelek atmazlar, olabilecek en kötü şeyi söyliyeyim, ya kargoda hasar görür teslim almadan iade edersin, ya da kontrol etmeden gönderirler ufak tefek cızırtı gibi sorunları olur yine geri gönderirsin.

en temiz yöntem ne alacaksan, mail atıp, baştan iyice kontrol edin, sapında perdelerinde tonunda bir sorun olmasın ondan sonra gönderin demek olacaktır.
  • Photographer  (31.05.18 12:12:56) 
Photographer +1

ben alalı 5 sene kadar olduğu için güncel bilgi değil ama neler olduğunu tam anlatayım. bende alırken zuhal müzik mağazada yüzüme bakmamalarına sinirlenip netten almaya karar verdim. sapında tonunda bi sıkıntı olur mu diye korktum siteye mesaj attım. herhalde site sahibi abimizdi adını hatırlamıyorum bizzat ben kontrol edicem akorunu yapıp yollayacam diye geri dönmiştü. sizde mesaj atmayı deneyebilirsiniz.
  • genc irisi  (31.05.18 13:17:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.