[]

dna testi

kayıp olayı var kayıp annesini morgda teşhis etmeye çalışıyor aslında hiç uğraşmadan dna testi yapılamazmı o yıllarda bu mümkün değilmiydi? 4:30 dan sonraki olay ama biraz artı 18 www.youtube.com
 
Tv de bildiğin paramparça ceset yayınlamışlar vay arkadaş. Anne tespitinde de 2000li yılların başlarında yavaş yavaş İstanbul üniversitesi'nde daha sonra da Adli tıp kurumlarında dna testleri yapılmaya başlandı diye biliyorum.
Olay 94 yılında artı akhisar devlet hastanesi diyor yani ilçe merkezi, o yıllarda böyle bir imkan olduğunu düşünmüyorum.

  • 038576  (31.05.18 23:22:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.