Çalışmayanlar, Günlük Programınız?

Merhaba Duyuru Sakinleri,

Bu sorum halihazırda çalışmayan kişilere. (Okuyanlar sayılmaz) Çalışanlar da işsiz kaldıkları bir dönemden yazabilir tabi.

Günlük programınız nasıl, neler yapıyorsunuz kendinizi meşgul tutmak için? Spordur, bahçe işleridir, hobidir. Nedir uğraşlarınız ve bir gününüz nasıl geçer?

Tikler gördükçe.

ben işsizken mutsuz,umutsuz keyifsiz olurum param olmadığı için aktivite yok kendime bakmazdım sabah 4-5i görür öyle uyur evde odamdan doğru düzgün çıkmaz kimseyle görüşmezdim :(

  • hıkmıkzık  (31.05.18 00:52:11)
günlük rutinlerim var, onları yapmaya çalışıyorum şu sıra, kitap okumak, mesleğinle ilgili kendini geliştirmek, film izlemek vs gibi. on bin saat kuralı var ya, bari boştayken bu kurala göre iyi olabileceğim ve hayatım açısından beni iyiye yöneltecek şeylerle uğraşıyorum. bunun dışında yürüyüş, arkadaşlarla görüşme vs hep var. aktif olmayı unutmamalı.

  • iyi olmayan gececi  (31.05.18 00:56:21)
Erken kalkıyorum. Şöyle bir internette geziniyorum. Sonra kpss ya da çalışılcak başka sınav varsa ona bakıyorum. Sıkılınca yabancı film ya da dizi izliyorum.

  • geçerkenugradım  (31.05.18 01:03:44)
Uyku
Yemek
Dizi
Uyku
Yemek
Dizi
Boş boş gezmece
Yine dizi
Yine uyku
  • isimmisimyok  (31.05.18 02:03:52)
Ben işsizken sabah 10-11 gibi kalkardım. Bulaşıklar, çamaşırlar, ortalığı toplamak vs. sonrasında bi bölüm dizi.
Kitap okuma.
Bahçeye çıkıp kedilere yemek verme ve yemelerini izleme.
1-2 saat yürüyüş/koşu(enerji durumuna göre, her gün olmayabilir)
Uzuuuunn bi banyo(1 saat)(en çok bunu özlüyorum)
Tekrar kitap okuma.
Bunların hepsini her gün yapamadığım oluyodu, vakit yetmiyodu, çalışan bi aileyle yaşayınca çamaşır bulaşık sürekli oluyodu evde. Ama dönüşümlü olarak yaptığım şeyler bunlardı. Hiç ama hiç para harcamazdım, çünkü kazanmıyodum.
  • megalomaniac  (31.05.18 02:07:30)