[]

Bekar çalışan erkek için en kolay yemek pişirme yöntemi

Merhaba arkadaşlar. Multicooker ya da buharlı pişirme aleti gibi pratik cihazları önerir misiniz ? Ya da bu aletlere para vermeden, ne yapabilirim ?
 
Actifry damak tadina uyarsa mantikli. Ama ne yemek istiyorsun? Malzemeyi at o yapsin seklinde bir alet yok ki.


  • ykyt  (30.05.18 16:48:12) 
  • baldur2  (30.05.18 16:51:14) 
(bkz: thermomix)


  • dedim ben sana  (30.05.18 17:13:41) 
@ykyt, Spor yaptığım için genellikle tavuk,hindi,makarna,pilav falan yerim ve bunların yanında ıspanak,brokoli tarzı sebzeleri de pişirmek isterim.


  • doguscay  (30.05.18 17:19:05 ~ 17:19:19) 
ben 4-5 kg kıymayı soganlı domatesli vb kavurup, 200er gramlık buzdolabı poşetlerine kare tabak gibi incecik yayarak, buzlukta depoluyorum. 2-3 saatlijk uğras sonucu elimde 30 kadar, tavaya attıgımda incecik oldugu için 5dk da çözünen, mis gibi kıyma oluyor. her seye kullanıyorum. sebze yemegi yapıp 3-4 gün yiyorum. lor peynirim domatesim eksik olmaz. tuzsuz zeytin bol yerim. cok çeşit aramam sevdiğim şeyi sürekli yerim.


  • hasmetizm 2046  (30.05.18 17:39:29 ~ 17:40:36) 
Pazarda satılan ince telli uyduruk elektrik ızgarası. Her türlü et balık köfte için ideal.

Yanına da salata.

Bi de tost makinesi.
  • isimmisimyok  (31.05.18 02:08:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.