Kayıtlı Şifreleri düzenleme

Merhabalar. Bilgisayarımda kayıtlı şifreleri düzenlemem gerekiyor. Kimisi sosyal medya şifreleri, kimisi ftp adresi girişleri, bazısı wordpress girişleri falan. bunları kullanışlı bir şekilde liste haline getirmem için ne önerirsiniz? Wordde falan yazmak pek kullanışlı değil benim için. Şifrelerin güvenliği ise benim sorumluluğumda onu önemsemeyin.

En temizi 1password tarzinda bir uygulama :)

  • fakyoras  (30.05.18 14:20:39)
@fakyoras haklısın onlar güvenlik açısından en sağlamı ama benim iki tıkta ulaşabileceğim browser dışında da saklamam gerekiyor. o yüzden alternatif arıyorum. program olması önemli değil de, düzenleme fikri de olur

  • winston  (30.05.18 14:22:32)
Google Chrome benim laptopta tutuyor. Lazim olunca oradan bakiyorum. Banka bilgilerim ise bir kagida yazili evde ama icinde banka yazan bir ibare yok.

  • Traveller  (30.05.18 14:23:38)
bitwarden.com

ücretsiz, mobil uygulaması mevcut. istediğiniz zaman telefonunuzdan şifrelerinizi görebilirsiniz. telefonda, bilgisayarda, chrome dahil diğer tarayıcılarda ve mobil uygulamalarda çalışıyor. ben kullanıyorum ve memnunum. şifrelerinizi görmek için parmak izi koyabilirsiniz.
  • povero  (30.05.18 15:47:22)
KeePassX.

  • uraharakisuke  (30.05.18 15:56:14)
Ben de safe-in-cloud.com önerebilirim.

Şifleri google veya dropbox'da saklayabiliyorsun. Mobilden, tarayıcıdan ve masa üstünden erişebiliyorsun.
  • zombi  (30.05.18 16:05:06 ~ 16:05:23)