kızlar hoşlandığınız adamın adını kısaltıp hitap eder misiniz??

hani şey gibi 'cengiz nasılsın?' değil de 'cengo nasılsın?' gibi.. işte cengiz değil cengo, furkan yerine furki, yiğit yerine yiğido, muzaffer yerine muzo vs..

daha önce başıma gelmemişti valla asgdn yeni tanıştık sayılır, böyle her şey iyi hoştu ama bugün yaptı bunu. bir kere yaptı ama takıldı kafama işte. benimle ilgili düşüncesini mi değiştirdi nedir yani. bir de beni görmeye gelmişti. hani benim darlamam sonucunda araya sınır koyma girişimi gibi de değil.

Etmem.

  • Amaranta ursula  (30.05.18 01:31:05)
Uzun zamandır sevgili olanlar veya evli olanlar filan diyor onları. Flörte denmez gibi geldi.

  • Lim5  (30.05.18 01:31:07)
nasıl biri olduğuna göre değişir.

  • tabirimekruh  (30.05.18 01:34:06)
Kanka ayağına doğru yatırıyor gibi olayı. Elindeyse beklentiye girme hiç.

  • dafaisss  (30.05.18 02:00:20)
hoşlandığım kişiyi bırakın, hiçkimseye demem. Tamamen ismi yerine lakap söylediğim birkaç kişi var da, ismini falan kısaltmıyorum kimsenin.

  • sopiro  (30.05.18 13:58:02)
itici buluyorum böyle davranışları,

bence seni kanka olarak görüyor sorry
  • damla sakızlı dondurma  (30.05.18 14:07:01)
Hayır.

  • i m cool with that  (30.05.18 14:51:37)
diyen var. tasvip etmiyorum. normal arkadaşlarıma da böyle hitap etmiyorum.

  • pokerface  (30.05.18 16:23:54)
sevgilimle flört dönemimizin başlangıcında benim de ismimi böyle değiştiriyordu. benimle ilgili düşüncen nedir, niye böyle diyorsun sadece arkadaş mı olalım gibi bir soru sordum. bana ''sevgili olursak en iyi arkadaş da olmayacak mıyız'' dedi. sağlam laf sokmuştu zamanında.

o yüzden acele karar verme.
  • air  (31.05.18 20:45:57)
ben diyodum ya sevgiliyken de diyodum ama önceden bi arkadaşlığımız vardı.

  • kedi kovalayan astronot  (02.06.18 22:03:04)
hayır, aksine uzatırım, "cengiz'ciğim" gibi. maksat gevşeklik şlksadf cengo dediğim adam kankimdir.

  • nice tnetennba  (04.06.18 00:14:18)