[]

anadolu yakası iphone ekran değişimi

iphone 6 ve iphone 5 değişecek ekranları.

nereyi önerirsiniz


 
Gsm iletişim.Kadıköy. Profesyonel çalışıyorlar baya.


  • ırene adler  (29.05.18 21:46:02) 
Yan sanayi ekran taktırmanızı önermem. Kısa süre sonra hassasiyetini yitiriyor. Elinizde en ufak nem olması durumunda ekran çıldırıyor. Yazmak yada kaydırmak işkence oluyor. Daha ucuza yaptırıyosunuz fakat bu seferde telefonu kullanamaz oluyosunuz. Tavsiyem bütçenizi zorlayın ve orjinal ekran taktırın.


  • ser bronn  (29.05.18 22:28:11) 
GSM iletişim değildir.


  • imelih  (30.05.18 00:42:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.