[]

Cambridge'in c1-c2 kelime listesi

cambridge'de kelimelerin yanında yazan a1-c2 falan listeleri hazır pdf vb olarak yok mu acaba hiç bi yerde?? internetde aradım ama bulamadım hiç bi yerde.
örnek kelime mesela; dictionary.cambridge.org
teşekkürler şimdiden.


 
Ben de uzun sure boyle bir liste aradim ama bulamadim, hatta buraya da duyuru acmistim. Daha sonra soyle bir sistem gelistirdim bir miktar ise yaradi:
site:dictionary.cambridge.org C2 - Google'da ara

Bir de bu makaleyi okudum doi.org

Su kitaplardaki sozcuklere calistim: Academic Vocabulary in Use, Cambrdige Vocabulary for IELTS.

Yakinda su kitaba basliyorum: Objective Proficiency C2.
  • Traveller  (29.05.18 20:20:44) 
@Traveller aynen burada görmüştüm aradım da duyuruyu açmadan önce bulamadım başlığı.
sanırım dediğin şekilde arama yapınca kelimeler google'da çıkıyor sırayla yanlış anlamadıysam.
bakıyorum dediğin kitaplara da teşekkürler.
  • high hopes of the sozluk  (29.05.18 21:16:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.