[]

Daha uyumadan ruya gormeye baslamak

Boyle uykuya tam olarak dalmamissinizdir, bilinciniz aciktir ama dalmaniza 1-2 dk vardir. Ben tam o sirada ruya gormeye basliyorum. Zihnimde tipki ruyalardaki gibi anlamsiz cumleler donuyor bir sure boyunca. Sonra henuz uyumadigimi fark edip "bu neydi simdi?" diyerek kendime geliyorum. Size de oluyor mu?
 
yorgunken yattığımda oluyor.


  • zebragibi  (29.05.18 18:14:31) 
i see dead people.


  • Photographer  (29.05.18 18:14:45) 
Daha bu sabah oldu. Derin uykuya dalamadığımda, endişeli olduğum zamanlarda başıma geliyor. Eften püften meseleleri çözmeye çalışıyorum rüyamda.


  • auroraaurora  (29.05.18 18:30:32) 
Lucid dreaming


  • brkylmz  (29.05.18 19:33:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.