[]

f1 vizesi ve i 20 formu

okuldan kabul belli oldu ama i20 gelmesi 5 günü bulacak.

zaman kaybetmemek için ds160 doldurup f1 vizesine başvuralım diyoruz ama ds160 da i20 ile ilgili bir şeyler soruyorlar mı ? yoksa gelemsini bekleyip mi dolduralım ?


 
- What documents do I need to have with me while I complete the DS-160?

Students and Exchange Visitors (F, J, and M): You will be asked to provide your SEVIS ID, which is printed on your I-20 or DS-2019, so you should have this form available when completing your DS-160. You also will be asked to provide the address of the school/program at which you intend to study. This information should also be on your I-20 or DS-2019 form.


travel.state.gov

--------------------------------------------------
edit:

travel.state.gov

th.usembassy.gov
  • rm  (29.05.18 18:02:08 ~ 18:05:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.