amh testi

bir arkadasima bu test icin acibadem 300 tl fiyat vermis acaba piyasada daha uygun fiyata yaptirabilecegi bir yer var midir? ortalama ne kadardir bu testin fiyati. arastirdik ama devlet hastanelerinde yapilip yapilmadigini anlamadik. nerden ogrenebiliriz hangi hastanede yapildigini?

Kadınlar Kulübü'nde bu test hakkında konuşmuşlar. Oradaki konuşmalardan çıkardığım sonuç, üniversite hastanelerinde yapıldığı yönünde. Telefon açıp sorabilirsiniz. Bİr de, sgk geçen özel hastaeler var. Oralarda da Acıbadem'den daha uygun fiyatlıdır sanırım.

www.kadinlarkulubu.com
  • agluna  (29.05.18 13:27:34)
ben 2 sene önce o fiyata yaptırmıştım özel hastaneye.

  • for day to break  (29.05.18 13:44:29)
synevo’ ya bir sorun isterseniz

  • imnotsureabout  (29.05.18 14:07:24)
nisantasinda bir poliklinigi aradi arkadasim, 190 tl dediler sonucu da 2 gun sonra veriyorlarmis. cok buyuk fark degil mi? orada yapilan ile acibademdeki arasinda bir fark olur mu?

kadinlar kulubune baktik ama orada bazilari devlet hastaneleri cok verimli sonuc vermiyor filan demisler guvenemedi kiz.
  • in vino veritas  (29.05.18 14:26:00)
acıbadem de yaptırmuştık bizde amh testini. bu test baya önemli, çocuk fln düşünülüyor ya da erken menapoz tehlikesi varsa. öyle ucuz olacak diye her yerde yaptırmayın derim ben. o zaman labarstuvarlar acıbademın yarısı fiyatı vermişti ama biz acıbadem de yaptırmıştık

  • oscar  (29.05.18 16:45:16)
gelişim tıp laboratuvarı kesinlikle
kitleri piyasaya veren kendileri zaten
bence uygun olur fiyatı
  • lost aci soyler  (30.05.18 22:09:13)