[]

bana kulaklık alalım

Kulak içi ya da kulak üstü, ama mutlaka;

-bluetooth özellikli,

-şarjı uzun süre dayanan,

-ses kalitesi iyi ve bass yüksek,

- kullanımı en rahat ve ergonomik olan,

Ve mümkünse ekonomik bir kulaklık istiyorum.

Üst sınırım, aradığım özellikleri en iyi karşılayan ürün olması halinde, 600-700 tl. Ama mümkünse f/p olarak ortalama bir şey olsun. 150 tl’ye kadar f/p bir kulaklık bulsam şahane olur.

Teşekkürler...

 
anker'e de bakın derim. kullananlar memnun. hepsiburada satıyordu. aliexpress'te de var beklerim derseniz.


  • bir fincan kahve ile film izlemek  (29.05.18 05:58:41) 
jabra halo smart almayın. bir yıl içinde iki kere aynı sorundan servise gönderdim.


  • inheritance  (29.05.18 11:28:43) 
Benim duyurum var, o duyuruda tavsiye edilen anker kulakligi aldim, baya da memnunum.


  • kuehles blondes  (29.05.18 12:22:54) 
Ben şunu düşünüyorum.

www.dr.com.tr
  • birdenbire  (29.05.18 12:30:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.