[]

Diyetisyen ihtiyaci

Maddi anlamda çok zorlanmayacak diyetisyen aramaktayım

Lokasyon: Kadıköy.

Ücret bilgisi ve başarı hikayesi varsa alırım bir dal

 
sahure özay.Üsküdarda. Görüşme başına 125 tl.Bi muayene bi kontrol. Aylık 250ye gelir. iyi bir diyetisyen. Veya Zehra bora,ataşehirde.Fiyat bilgim yok.


  • ırene adler  (28.05.18 15:05:39 ~ 19:18:30) 
cenk özyılmaz.

başarı hikayemi cenk beyin instagramında bir haftada 2kg 800 gram ile görebilirsiniz:)
  • suicides underground  (28.05.18 15:34:01) 
Ben de 10 yıl kadar önce Sahure Özay'a gitmiştim. Baya iyi bi diyetisyen, 30 kilo verdiydim sayesinde.


  • noluyo yaa  (28.05.18 15:36:25) 
ben haftaya hasanpaşa'da gidicem arkadaş çok memnun kalmıştı. 60tl imiş en son. Gizem Aydın - çağıner hastanesi .
www.caginerhastanesi.com.tr

  • gadlemler  (28.05.18 20:45:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.