[]

Arabada teker üstü mu çok titree

Serviste kendime uygun yer arıyorum okumak ya da uyumak için

Teker üstü mu daha çok titrer diğer yerler mi

Normalde teker üstü titrer diye düşünüyordum ama sanki diğer yerler daha çok titriyor siz ne dersiniz

 
Arka taraf daha çok titrer


  • kisa  (28.05.18 07:30:48) 
Valla ne hakkı yenen az maaşlı personel düşünmüştür ne de yöneticisinden mobbing yiyen, benim serviste ön koltuk dışında arkada hiçbir yere oturamamaktan dolayı düşündüğüm kadar işten çıkmayı.

Direk midem bulanıyor arkada. Ne kadar ön o kadar konfor. En basitinden önde genelde bağımsız süspansiyon oluyor, arkada makas (yük taşıma amaçlı ilkel amortisör).
  • onemoremile  (28.05.18 09:23:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.