[]

Görsel/Fotoğraf Siteleri (Grafikerler Bu Görselleri Nereden Buluyor?)

Merhaba,

Banner çalışması yapmam lazım hep belli siteleri(shutterstock-500px-pinterest) kullanıyorum çok işim olmadığı için diğer sitelerden haberim yok.

Grafiker veya konudan anlayan arkadaşların önerilerine açığım. Daha çok yaşam içinden renkli görseller bulmam gerekli.

Şimdiden teşekkürler.

 
ben genelde pexels.com kullanıyorum fakat o kadar çok benzeri site var ki. Google'da free cc0 stock photos gibi keywordlerle arama yaparsanız çok rahat ulaşırsınız. Fotoğraf creative commons zero lisansı altındaysa ticari çalışmalarda kullanılabilir.

ben tabii tam bir bedavacı olduğum için ücretsiz nasıl bulabilirsinizi anlattım:)
  • unionall  (28.05.18 01:01:18) 
Freepik


  • gadlemler  (28.05.18 02:18:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.