[]

Logitech fare min usb sini kaybettim

Merhaba,

Logitech m238 model faremin usb adaptörünü kaybettim. Nereden edinebileceğim konusunda bilgi verebilecek var ise sevinirim.

sevgiler

 
bu vesileyle bana da m165 modelinin usb alıcısı lazım.
Gönderebilecek olana tutarı kadar ücret, kitap, hediyelik bir şeyler gönderebilirim.

  • 1adam  (27.05.18 23:42:47) 
Yarın müşteri hizmetlerini arayacağım, seninkinide sorar bilgi alırım.


  • ugrcn  (27.05.18 23:46:01) 
internet sitesine girip destek bölümüne yazın. biraz geç cevap veriyorlar ama veriyorlar. oradan gelebilir yani.


  • sutlu nescafe  (28.05.18 00:55:11) 
mail atıp adreslerine gönderilenler vardı,şansınız deneyin.


  • dadas9  (28.05.18 02:08:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.