[]

Unutkanlık...

Merhaba arkadaşlar,

Som zamanlarda aşırı unutkan olmaya başladım. Baya baya unutkan oldum yani. Bunun tam sebebini bilemiyorum. Vitamin eksikliği olabilir, olmayabilir... bu konu için doğru doktor hangisidir? Dahiliye, nöroloji vs... kim doğru adres?


 
vitaminse aile hekiminde kan testine çıkar zaten. Eğer orada bi şey çıkmazsa psikiyatr ve ya nöroloji olabilir. büyük ihtimal b 12 eksikliğidir amaet tüketiminiz azsa ve yeni ortaya çıkan bişeyse.


  • nymphe  (27.05.18 20:42:17) 
B vitamini ignesi dodex çaktır geçer


  • lata  (27.05.18 21:58:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.