[]

Sosyal medyada dönen izotop geyiği...

Sosyal medyada dönen izotop geyiği nedir? Bugün çok bakamadım sağa sola. Olayın çıkış noktası, içeriği nedir? Nasıl bir geyik dönüyor tam anlayamadım?
 
Muharrem Ince CNN Turk'te katildigi programda nukleer enerji hakkinda konusurken (bitirme tezi nukleer enerji ustuneymis) izotoplardan da bahsetmisti. Ondan dolayidir.


  • crown  (27.05.18 18:47:07) 
erdoğan ın "ben et sektöründe çalıştım, canlı hayvan nedir, karkas et nedir, löp et nedir iyi bilirim" lafına isitinaden ince de bu izotop muhabbetini yapmıştı cnntürk te. onun geyiği.


  • issiz karga  (27.05.18 21:03:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.