[]

Kpss calismak icin

Henüz hic bakmadim. sinava gircem. sadece biraz vatandaslik ogrenip biraz da deneme cozmeyi dusunuyorum. Neler onerirsiniz?




 
Meral Aksener’e oy ver. Sinavsiz alsin.


  • hey corc versene borc  (27.05.18 05:19:45) 
benim hocam video ders notları


  • jihat  (27.05.18 12:55:48) 
kpsscini.com
benimhocam yutub. aç onu, arkada çalsın sen isini yap.

  • binder dandet  (27.05.18 13:26:26) 
Yahu o kadar vakit yok ki sadece deneme cozmem gerek bi de o ezver sorulardan bilgi ogrenebilirsem ogrencem yok mu sinavdakine benzer guzel soran yayin?


  • kush  (27.05.18 15:50:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.