[]

takım otobüsleri?

şimdi real-liverpool maç öncesine bakıyorum da aklıma takıldı. realin takım otobüsü var. bu otobüs nerden geldi. mmadridden kalkıp taa kieve mi geldi naaptı?

birazdan liverpoolda gelecek.


 
Otobüs gelmiştir tıngır mıngır, futbolcular uçakla gelmiştir.


  • ırene adler  (26.05.18 20:28:32) 
futbolcular ucakla geldi 2 gun once bu siralarda.


  • jedilance  (26.05.18 20:29:33) 
Kievde giydirme yapmışlardır arabaya ispanyadan otobüs mü getirecekler


  • mahmut29  (26.05.18 20:29:58) 
beşiktaş'ın şampiyonlar ligindeki deplasman maçlarında da giydirilmiş otobüs taşıyordu takımı, o ülkeden araç ayarlanıyordur muhtemelen. beşiktaş'ın yaptığını madrid zaten daha da rahat yapar.


  • nrmnm  (26.05.18 20:51:02) 
Giydirme pahalı bir şey değil. Real Madrid için hiç pahalı değil. O yüzden kievde yapmışlardır


  • westblack  (26.05.18 20:54:15) 
ama araba sanki çoktan beridir kullanılmış gibiydi. ikincisi giydirme zor iş değil de çıkarınca aracın ağzına ediyor..


  • gameofannen  (26.05.18 21:16:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.