Forever Living Products

Buradan olduğunu söyleyen bir eleman, whatsapptan mesaj attı. şöyle bir konuşma geçti:

[18:09, 26.5.2018] +90 531 702 76 xx: Sn. oekuklu

Telefon numaranıza Cv nizden ulaştım.

Ben firmamızda müdür yardımcısı kariyerindeyim, ismim Enes ALMAS.

İş arayışınız devam etmekte ise, aşağıda ki ön bilgilendirmemizi inceledikten sonra benimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma ismimiz FOREVER.
Sektörümüz;
Sağlık, spor ve kişisel bakım.
Bu alanlarda zorunlu tüketim ürünleri üretiyoruz.

40 yıldır 164 ülke ve bölgede çalışmaktayız. Türkiye'de 16 yıldır bulunmaktayız.

Firmamızın çalışma sistemi, çok katlı pazarlama ve doğrudan satıştır...
Ancak sizinle satış üzerine çalışmayacağız.

Sizinle ofis içinde organizasyon ve yayılım bazlı çalışarak ekip kuracağız ve bu ekiplerin yönetimini gerçekleştireceğiz.

Kısacası marka danışmanı ve ekip lideri olacaksınız.

Deneyim aramıyoruz. Gerekli eğitimleri biz sağlıyoruz.

Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz.

Her ayın 15 inde tüm dünya çalışanları olarak ödemelerimizi hesaplarımıza almaktayız.

%75 kâr marjı ile çalışıyoruz..

O yüzden gelirlerimiz Türkiye şartlarına göre ciddi anlamda tatminkâr düzeydedir.

Genel merkezimiz Şişlide, bilgilendirmeleri Kadıköy ofisimizde yapmaktayız.

İster Şişli’de, isterseniz Kadıköy’de çalışabilirsiniz.

Şirketimiz, çalıştığımız alan, şartlar ve gelirler konusunda vb. bütün detayları ofisimizde ki bilgilendirme sunumlarımızda aktarmaktayız.

Sunumlarımız iki bölümden oluşuyor ve toplamda yaklaşık 2,5 saat kadar sürüyor...

Kadıköy merkez ofisimizde ki en yakın bilgilendirme sunum gün ve saatlerimiz:

27.05.2018 Pazar saat 16:00
29.05.2018 Salı saat 16:00
31.05.2018 Perşembe saat 16:00

Hangi gün uygun ise açık adres bilgilerimizi gönderebilirim..

Sizin seçiminiz, Sizin geleceğiniz!
www.foreverliving.com
ASSİSTANT MANAGER
Enes ALMAS
0531 702 76xx
info@enesalmas.com
[18:42, 26.5.2018] oekuklu: Cv'me nerden ulaştınız acaba?
[18:50, 26.5.2018] +90 531 702 76 xx: Merhaba.
Site üzerinden çalışmıyorum.
İş veren olarak Cv leri görebiliyorum.
Cv havuzundan ulaştım size..

yahu bu adam nerden ulaştı benim cv'me? nerden buldu numaramı? halihazırda iş arıyorum da, sektörümle uzaktan yakından alakası yok. kariyer.netten cv gönderdiğim yerler cv'mi görebiliyor anca, ki iki firma görüntülemiş sadece.

nasıl ulaşıyorlar bilgilerime? kurt düştü içime

Herballife, amyway gibi bir şey bu bence. Başvurduğunuz şirketlerden birisinin bünyesine yan şirket gibi bağlı olabilir oradan cv çekmiştir.

  • neferkitty  (26.05.18 20:49:48 ~ 20:50:18)
başvurduğum şirketler tersaneler ve bi banka :( tersanelerin bilgilerimi paylaşacağını sanmam, banka?

  • oekuklu  (26.05.18 20:57:49)
Kariyer'de özgeçmişiniz "Tüm firmalar özgeçmişimi görebilir." olarak işaretlendiyse gayet olağan bir durum. Bunu "Sadece ilanlarına başvurduğum firmalar özgeçmişimi görebilir." olarak değiştirmeniz gerekiyor eğer gerçekten o şekilde ayarlandıysa.

Bir de "Gidip görüşeyim, aman ne olacak!" gibi bir düşünceyle olur cevap vermeyin. Sülük gibi yapışıyorlar, zor kurtuluyorsunuz, ben düşmüştüm de ağlarına bir kere görüşmeden zor çıktım, arkama bakmadan kaçtım :D
  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (27.05.18 00:33:11)