ekşi sözlükte açılan başlıklar

ciğeri 5 para etmez adamların ortaya attığı laflara başlık açılması olayı size de saçma gelmiyor mu?

adam 40 takla atsa lafı bu kadar duyuramayacakken burda başlığı açılıyor ve yüzlerce entry giriliyor.

örn: x köyünün muhtarının y demesi, z ülkü ocağı çaycısının solcular y dir demesi

bu başlıkları açanların bu lafı eden kadar beyni yoktur. bu başlıklara entry girip başlığı uplayan prim veren ayrı maldır.

Katiliyorum. Trolleri biz besliyoruz.

  • Traveller  (26.05.18 19:05:58)
öyle bi hale gelmişti ki, sayfalar dolusu boş entry arasından üç beş tane ayıklar hale gelmiştim.

şu netflix mesaj rezaletinde uçuruldum.

kurulduğu tarihden beri sözlükteyim bu arada ben.

farkettim ki uçurulunca hiç sözlüğe girmiyorum, takip etme alışkanlığım da yok. zaman olarak tasarruf yaptığım gibi sinir stres de yapmıyorum saçma sapan şeyleri görünce.
  • Photographer  (26.05.18 19:06:52 ~ 19:07:08)
ekşi holdingin :P "paranın kokusu" sebebiyle katlandığı, görmezden geldiği hatta belki de dişlerinin kamaştığı bir durum işte. (ya da dürüm :P )

  • matrix  (26.05.18 23:38:34)
@Traveller +1

Ben bir de "x'in y olduğu gerçeği" kalıbından ve bu kalıp üzerinden gerçekliği tartışılır hatta bazen yanlış olduğu su götürmez olan başlıklar açılmasından nefret ediyorum. Yani suç olması lazım bence bunun. Bir diğeri de X köy muhtarı ve z ülkü ocağı çaycısı kadar bile fikri önemli olmayan alakasız kişilerin twitterda vs görülüp buraya taşınması.
  • nawar  (26.05.18 23:55:30)