bilişim hukuku iş yapıyo mu

evet soru başlıkta, yüksek lisans için uzmanlık alanı arıyorum sizce bilişim hukuku; data protection, e ticaret sözleşmeleri, kredi kartı dolandırıcılığı vs vs bu alanları tümden içine alan bilişim hukukunda uzmanlaşmak sizce mantıklı mıdır??

hukukta uzmanlaşmadan para kazanmak çok zor artık malesef, başka önerisi olan varsa yazsın lütfen...

Çok mantıklı. İş yapıyor, yapmaya da devam edecek geleceği çok parlak bir alan. Karma yapıda bir hukuk dalı senin de belirttiğin üzere, suçlar da var sözleşmeler de, insan haklarına da dokunuyor ticaret şirketlerine de, ayrıca bu alanda bilgi sahibi olan çok çok az avukat var. Hem kısa sürede iyi kazanmaya başlarsın, hem de çok zevkli bir alan.

Yüksek lisans için ise Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku programı iyidir diye düşünüyorum.
  • fırt  (26.05.18 14:51:06 ~ 15:02:11)