akyaka ve seyahat önerisi

merhaba,

haziran ayında bir haftalık tatilimizi ege'de değerlendirmek istiyoruz, araba var; iki üç yere bölebiliriz tatili.

birini akyaka ve selimiye adaylar arasında; denizi ve çok kalabalık olmaması kriterlerimiz,

- bu yerlerle ilgili iyi kötü önerileriniz var mı? otel tavsiyesine de ihtiyacımız var
- bunlara ek ya da alternatif ege'de nereyi önerirsiniz,

teşekkürler

kalabalık olmasın diyorsanız okullardan kapanmadan gitmeniz lazım. en büyük kriter o.

  • liriamer  (25.05.18 12:33:45)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine, teşekkürler hemen bakıyorum oraya

@liriamer ya maalesef tarihler belli, bayramdan sonraki hafta; okullar kapanmıştır herhalde o ara
  • schwannoma  (25.05.18 12:36:07)
geçen sene bu rotayı yaptık. 2 gün akyaka 3 gün bozburun yaptık. bozburun süperdi bu sene de gideceğiz ama akyaka ya bir daha gitmem sanırım. merkezdeki denizi baya kötü. akyaka ya giderseniz madenler diye bir kısmı var. orada 3 5 otel var para vererek plajlarını kullanıyorsunjx. mutlaka oraya gidin denize. akyaka merkezde iğne atsan yere düşmüypr oldukça kötü deniz.

hatta akyaka madenlerdeli o otellerdr kalın arabanız var ise merkeze zaten 5 dk o otellerde. ama kalabalık deniz istemiyorsanız akyaka merkezden memnun olmazsınız.
  • oscar  (25.05.18 13:04:20)
@senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine;tekrar teşekkürler tavsiye için.

@oscar; bir arkadaşım da bozburun'un denizi güzel değil dedi; aslında ilk kararımız bozburun'du. bozburun'da otel vs denizi güzel plaj tavsiyeniz var mı?
  • schwannoma  (25.05.18 13:14:09)
bozburunun denizi güzel değil mi ? bunu diyen denize girmemiştir net.

bozburun da hocam durum şu, eğer merkezde kalırsanız teknelerin içinde denize girersiniz biraz pek önermem.

u şeklinde düşünün bozbuurnu u nun sol çubuk kısmında kalacaksınız. tabi buradaki oteller uçuk çok uçuk. geceliği 1000 tl fln. bu sıradaki en uygun otel mete otel.

booking vpn ile açın, mete otel yazın haritadan bakın. orada bozburun yacht club olana kadar sıradaki 6 7 otelden birinde kalın. dediğim gibi fiyatlar uçuktur. siz mete otel ya da verandaya bakın en uygunu onlar. ha para sorun değil diyorsanız sabrinas house ya da karina bel çakın
  • oscar  (25.05.18 13:26:09)
@oscar, hemen bakıyorum teşekkürler.

  • schwannoma  (25.05.18 13:32:36)
akyaka da da iskelem otel dediğim yer madenlerde. burada kalırsanız otelin kendi plajı var sakin. akşma da akyaka merkeze gidersiniz 5 dk arabayla. ama sakın sakın akyaka merkezde denize gitmeyün, bildiğiniz halk plajı oldukça kötü

  • oscar  (25.05.18 13:35:59)
akyakada selimiyede kalabalık olmaz fazla. ancak sezonda giderseniz kalabalık olur.

  • mikahakkinen  (25.05.18 14:59:48)
akyaka da kitesurf yapmıyacaksan anlamsız bi yer,selimiye daha tatilimsi..

  • jamswety  (25.05.18 16:53:34)
üç gece selimiye,
üç gece bozburun, (@oscar önerisiyle karia bel) olarak ayarladık;

teşekkürler fikirler için
  • schwannoma  (28.05.18 16:26:38)