[]

Hangi fondöten markasını beğeniyorsunuz?

Vichy dermablend 3d , bu fondöteni kullanan var mı?
 
fondöten kullanmayan biriyim, ama ysl touche eclat favorim fondöten konusunda.

dediğinizi kullanmadım, denemedim o konuda bir yorum yapamayacağım.
  • blatta hiberna  (25.05.18 01:14:01) 
Kullanmasam da cevap: Uzaktan- NARS :)


  • hana bi  (25.05.18 01:16:30) 
Dior/nude air


  • theworldismine  (25.05.18 01:34:40) 
zamanında merak etmiştim onu, almadığıma göre bir terslik var demektir. ya parlıyordur, ya akne yapmakla suçlanıyordur... yorumlara bakın ve tester bulmaya çalışın.


  • e haliyle  (25.05.18 01:49:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.