uni-assist başvuru süresi

Benim başvuru süresiyle alakalı bir şey kafama takıldı. Ben 15 mayıs gibi gönderdim belgelerimi, ödemeyi aldılar ve belgeleri kabul ettiler. Kimi okulların son tarihi 15 haziran, kimisinin 1 haziran. uni-assist bu tarihlerin birinden veya hepsinden sonra değerlendirip gönderirse (belgelerde sorun yoksa umarım) okullar geç geldi değerlendirmen diye sorun ederler mi?
uni-assist sitesine göre son başvuru, okulun son tarihine kadar yapılıyor olarak okudum. Okulların sitelerinde de o tarihe kadar uniassist e gönderin yazılmış ama kesin bir bilgi bulamadım.

uni assist ile okul arasındaki deadline sizin bilmediğiniz daha ileri bi tarih, dolayısıyla sorun olmaz (:

iyi şanslar..
  • vhs kaseti  (24.05.18 21:37:47)
evrakların uni-assiste vaktinde ulaşması elzem. benim bölümümde biz uni-assistle haberleşiyoruz, onlardan kaynaklı gecikme olursa sıkıntı olmaz diyordu. okulun kendi deadline'ına kadar da okulun başvurusunu yapmış oluyorsunuz herhalde? zira uni-assist sizin evrakları okula iletecek onlardan cevap beklemenize gerek olmaması lazım.

  • talemon  (24.05.18 21:45:31)