En son neye heyecanlandınız?

Yine bir 'en' ve 'duygu' sorusuyla karşınızdayım. En son neye çok heyecanlandınız? Böyle kalbinizi güm güm ne attırdı? İnsan olur, eşya olur, olay olur...

Bonus soru: Heyecanın hayatınızdaki rolü nedir? Heyacan sizin için önemli bir his mi? Hayatınızın ne kadarını bu hisse göre belirliyorsunuz?

Nihat'ın Çek Cumhuriyeti'ne attığı ikinci gol.

  • battal gemalmaz  (24.05.18 17:55:03)
Sabah eşime sarıldığımda.

  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (24.05.18 17:58:24)
doktora yeterlik jürimin beni çağırıp oy birliğiyle geçtiğimi söylemesine.

  • marla is in my head  (24.05.18 18:10:27)
ogle arası bir mağazaya gitmiştim. orada birini gordum, heyecanlandım. benzetmisim.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (24.05.18 18:11:33)
kızımın tekmelerini her hissettiğimde çok heyecanlanıyorum:)

  • chatrefhill  (24.05.18 18:12:49)
uc haftadir hemen her gun heyecanlanacak bir sey buluyorum.

bugun iki kol degneginden tek kol degnegine indim, tek koltuk degnegi ile ilk yurumeye basladigimda heyecanlandim.
  • fakyoras  (24.05.18 18:12:56)
Geçen sene, onu gördüm sandım benzetmişim...

  • damla sakızlı dondurma  (24.05.18 19:05:24)
tatile giderken.

  • for day to break  (24.05.18 19:06:51)
yüksek bi yerden suya atlamıştım geçen yaz, o zaman.

  • sir gawain  (24.05.18 19:33:08)
Geçen gün biri bana açık açık yürüyordu. Hakim olamayıp karşılık vereceğim diye korkup heyecanlanmıştım.

  • taktikmaktikyokbambambam  (24.05.18 19:35:57)
Hatirlamiyorum ki.

  • stavro  (24.05.18 19:55:05)
Iyi heyecanlar var "Gelinlerin tatli telasi" hesabi, kotu heyecan var "Eyvah, basildik" hesabi.

Iyi heyecani dun geyik gordugumde yasadim, kotu heyecani patronun bana verdigi dan-na gibi bir isi uc bes gune yetistirmeye calisirken "Yetisecek mi, yetisecek mi" diye yasadim bu hafta.

Her duyguyu yasayamayi seviyorum ama adrenalinli seyleri hic ararmiyorum. Sakin insanim ben. :)
  • aychovsky  (24.05.18 21:49:20 ~ 21:49:56)