[]

Sandık Gücü / Oy ve Ötesi

Bulunduğum şehirde seçim güvenliği konusunda bir çalışma içerisine girme durumumuz var, gönüllü arkadaşlar müşahitlik eğitimi ve organizasyon bakımından hangi oluşumu daha etkili bulduklarını paylaşabilir mi? Yönlendirmeleri ona göre yapalım.
 
Ben ohal sürecinde müşahitliğin yeterince etkili olmayabileceğini düşünüyorum, mümkünse siyasi partilerin ilçe merkezlerini arayıp sandık kuruluna girmeye çalışın. Her zaman resmi bir yetkinizin olması daha iyidir.

Onun dışında oy ve ötesi kaç seçimdir çok iyi iş çıkarıyor. Sandık gücü diye bir oluşum var ama kimdir nedir bilmiyorum.
  • cleric  (24.05.18 10:45:44) 
oy ve ötesi cok iyi


  • eclskn  (24.05.18 11:28:28) 
oy ve ötesi bünyesinde 3 seçim çalıştım. her seçim sonrası seçimin meşruiyetine yönelik olumlu açıklamalarda bulundular. oyların çalındığı, rakamların değiştirildiği seçimden sonra bile seçim sonuçlarının tutarlı ve doğru olduğunu teyit ettiler. kusura bakmayın ama oy ve ötesi iradesiz, tırt bir organizasyondur. madem ses çıkaramayacaksın, bu kadar insanın emeği üzerinden seçim meşruiyetini teyit etmek senin haddin değil. bunlara boşu boşuna destek vermemeye çağırıyorum.


  • fourtyone  (24.05.18 11:51:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.