[]

istanbul güzellik merkezi

yüzümde ufak ufak ben var (sayıda 5-10 arası) onları aldırmak istiyorum, f/p si iyi olan nereyi önerirsiniz? bir de bunlar kaç seansta biter yaklaşık olarak ne kadar öderim?
 
Güzellik merkezi yerine hastaneleri de deneyebilirsiniz. Benim annem o şekilde halletti. Maltepe'de Kızılay idi hatta yanılmıyorsam. Çünkü doktor kontrol ediyor, bazılarını gerekli bulduğu için alıyor, o zaman ödenen ücret değişiyor estetik kaygıyla aldırılanlara nazaran diye biliyorum. (Bu detayı yanlış hatırlıyor da olabilirim.)


  • sopiro  (24.05.18 10:01:13) 
hastane daha doğru olur, sadece görsel olmayabiliyor o benler.


  • piremses  (24.05.18 10:25:21) 
@arkadaslar

sadece görsel benimki. et beni değil kabarık değil ya nokta nokta küçük önemsiz şeyler doktorluk degil
  • rosey  (24.05.18 10:30:04) 
acibadem dermatolojiye baska bir sey icin gittigimde doktor koterle cit cit yakmisti. ucret alinmamisti.


  • jimicik  (24.05.18 11:16:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.