bluetooth

şimdi uzun zamandır ben telefonumdan bilgisayarıma bluetooth cihazıyla herhangi bi dosya aktarabiliyodum. 2 ay önce falan format attım, ondan sonra da hiç kullanmamıştım. dün lazım oldu ve bir atayım dedim. önce bilgisayarı görüp dosya yollarken %0'da falan gönderim başarısız hatası veriyordu. bugün tekrar deneyince bilgisayarı bile görmüyor. sebebi ne ola ki?
(bilgisayarda bluetooth cihazının driverı yüklü ve sağ alt köşede tray icon olarak da görünüyor.)

denetim masasindan bluetooth ayarlarinda optionsta "turn discovery on" gibi bir secenek olmasi lazim ve onun tikli olmasi.
o tikli olmazsa bilgisayari gormez guvenlik sebebiyle.

bu olabilir sorun
  • la traviata  (26.02.10 13:29:39)
evet şimdi keşfettim orayı ve o seçenek tikli değilmiş. ama o ayarı uygulamıyor. bluetooth hizmeti hatası, ayarlarınızı kaydederken hata oluştu diye bir uyarı alıyorum.

  • sleth  (26.02.10 13:48:43)
hm o zaman bluetooth kurulumunda bir hata var. olayin temeline inmeli : )

  • la traviata  (26.02.10 13:56:17)
tam reinstall edecektim ki, my bluetooth placestan bi şekilde telefonumun içeriğine ulaştım ve telefondan göndermektense, bilgisayardan dosyalara ulaşıp onları alabiliyorum şimdi. teşekkür ederim ilginiz için:)

  • sleth  (26.02.10 13:58:12)