Turkiye nin basina gelmis gecmis en kotu sey nedir sizce?

Sb. Bir olay, olgu veya sahis olabilir.

Menderes ile malum şahıs kapışır. Karar veremedim.

  • taktikmaktikyokbambambam  (23.05.18 09:47:03)
Bu da soru mu? Kim olduğu bariz belli değil mi.

  • sta  (23.05.18 09:59:57)
köy enstitülerinin kapatılması

eğitim kadar bu ülkeye zararı kimse verememiştir
  • çınarım  (23.05.18 10:14:21)
adnan menderes
kenan evren
üçüncüsünü hepimiz biliyoruz
  • sir gawain  (23.05.18 10:35:45)
Siyasal Islam

  • chitosan  (23.05.18 11:39:22)
imam hatipler

  • captainobvious  (23.05.18 11:41:11)
fetullah gülen.
o olmasaydı malum kişi varlık gösteremezdi. düşe kalka ilerlerdik.

  • herhaltibiliyoring  (23.05.18 11:43:12 ~ 11:44:00)
Her iç meselemizi dışarıya satmaya hatta bedavaya vermeye hazır kaliteli hainlerimiz var. Muhakkak bir dış müdahale beklerler bunlar. Şimdilik ekonomik kriz ile yüzleri biraz gülümser olmuş olabilir.

  • 1adam  (23.05.18 13:21:55)
uçak fabrikalarının kapanması. nuri demirağ zamanı. şuanda kendimize ait %100 yerli uçaklarımız olabilirdi gerçekten de.

ekonomiye ve diğer sektörlerin de gelişebilmesine verebileceği devasa katkıdan, bu konudaki bağımsızlıktan yoksunuz şuanda.
  • ssiradanbirigibi  (23.05.18 13:47:04)
adnan menderes

  • baldur2  (23.05.18 14:00:40)
Batı taklitçiliği
Dinin sömürülmesi
Yetersiz eğitim
Dogmatizm
Fanatizm
Kraldan çok kralcılık
  • harvey  (23.05.18 14:17:37)
Malum şahıs favorimdir.

  • dreadplayer  (23.05.18 14:39:48)
malum zihniyet. isimnleri sayılanlar sadece dönemsel temsilcisi o zihniyetin.

yerli ve milli kuruluşları, ölü eşek parasına satıp (70 milyar dolar) üzerine bir de 450 milyar dolar borçlanan ve bugünkü krizin sorumlusu zihniyetin adamı gelmiş, yine millilik ve yerlilik kasıyor; hain edebiyatı yapıyor.

daha başında abd'yi, avrupa'yı gezen; ne sözler veren(?), kıbrıs'ta rahmetli denktaş'ı dahi hain ilan ederek rumlarla iş tutan, adaları yunana terk eden...

çözüm süreci diye apo itine "bebek katili" denmesini yasaklayan, şehit haberlerini verdirmeyen; ilçelerin bombayla döşenmesine gözlerini yumup, sonra ilçeyi dümdüz edip "terörörö" diyen bir acayip zihniyet...

okul önlerinde uyuşturucu satılırken, cami yaparak, kafasına bir bez bağladığı için bunu müslümanlık zanneden tipler...

din alırlar, din satarlar... tek sermayeleri din!

gelmiş bir de hala utanmadan; millilik/yerlilik, hainlik edebiyatı yapıyorlar.
  • runagain  (23.05.18 14:41:37)
1- cehape zihniyeti
2- solcular
3- islamcılar
4- muasır medeniyetler seviyesini kör topal haliyle ülkenin kendine hedef koyması, onu da çıktığı kabuğu beğenmemeye dönüştürmesi
5- ikinci dünya harbi sonrası yapılan uluslararası anlaşmalar
  • dafaisss  (23.05.18 18:00:12)
deniz baykal olabilir. progresif ve yenilikci olabilecek bir partiyi durasatip, tr yi abidik gubidik partilere, olusumlara tiplere diz cokmus halde biraktigi icin olabilir. elbette tek kisiyi suclayip derin analizlere girmek isin kolayi ama acayip gicigim o tipe.

  • tresrichesheures  (23.05.18 18:38:24 ~ 18:41:21)
Dolaylı olsa da Türklerin İslam ile tanışmasıdır.
Yaşanılan tüm gerilimlerin, bilimden, insanlıktan uzak tartışmaların tabanında bu yatmaktadır.

  • yasasin yemek yemek  (23.05.18 18:56:36)
Tabi ki Hıristiyanların ülkeden resmen kovulması, önce ermeni soykırımı üstüne de mübadele.

Mübadele olmasa şu an ülkenin %20-25i hristiyandı, bi %15 de alevi var zaten, o zaman kimse böyle dini kullanarak başa geçemezdi.
  • noluyo yaa  (23.05.18 19:03:15)
Aahah ciddi mi bu soru:)

Cubeli feto falan kesinlikle degiller. Feto bu ulkenin basina gelen sey degil, goz gore gore getirilen sey.
  • stavro  (23.05.18 19:57:25 ~ 20:00:02)