[]

bu işin ve sektörün ne olduğunu tam bilen/anlayan var mı?

careers-dnvgl.icims.com

bana linkedin üzerinden ulaştı şirket, görüşmek için. ama işi tam anlayamadım.
anladığım kadarı bildiğimiz askerdeki nöbet yazımı gibi denetlemeye denetçi planlıcaz.
sektör de business assurance diye geçiyor.

bu işi yapan, bilen var mı? neden özellikle tedarik zinciri deneyimi istediklerini de anlamadım.

 
harici firmalar ile iletişim, takvim oluşturma, planlama, gelen giden, iç organizasyon, feedback, evrak takibi, aksiyon planları vs.

bu iş üretim yapılan bi organizasyonu ilgilendiriyorsa üretim planlama ile ilgili olduğu için lojistik geçmişi olanlara bakıyorlardır. lojistiği yapan her işi yapabilir gibi. lojistik genelde üretim planlama ile yakın çalışır. ama geçici bi iş, 4. kişi olarak alınıyor, belli ki dönemsel peak sezonda yardımcı olacak biri olacak. audit için muhtemelen yurtdışından geldikleri için ingilizce yeterli olacak. ama uzun dönem çalıştıracakları birinin fransızca bilmesini şart koşacaklarını düşünüyorum. yani sözleşme uzamaz gibi.
  • sttc  (23.05.18 01:01:43 ~ 01:02:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.