[]

.pdf şeklinde sunum/ rapor hazırlayacağım.

Farz edin ki üniversitede ders veren bir okutmansınız. Projektörle anlatmak için pdf hazılıyorsunuz.
Basit şekiller, çizimler, basit grafikler ve metinler ekleyeceğim bir rapor hazırlayacağım. mesela bir problemin sebeplerini göstereceğim ama bunu oklar çizerek dallı budaklı şema ile göstermek istiyorum. word beni çok kısıtlıyor. konuyu tahtada anlatır gibi şekiller çizmek, word de yazar gibi düzenli metin yazmak istiyorum. Bunu hangi programda nasıl yaparım? gerekirse grafik tablet var. paint'den başka seçenek yok mu? 
Fatih kalem diye bir uygulama var araştırın isterseniz.


  • demirKamil  (22.05.18 10:57:53) 
adobe illustrator cc


  • ykyt  (22.05.18 11:02:39) 
powerpoint çok pratik değil mi bu iş için?


  • ozdek  (22.05.18 11:13:49) 
powerpointle yapıp pdf almak


  • atalet momenti  (22.05.18 11:54:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.