[]

Ezberi geliştirmek

Ha bire ezber yapmamız gerekiyor ama 3 yıldır ezber gücümde bir artış göremedim.

Quizlet kullanıyorum, işimi görüyor epey. Ezber yöntemi de olabilir, doğrudan ezber gücünü arttıracak bir şeyler de olabilir.. Var mı önerileriniz?


 
Solgar nero nutrients.

Yöntem olarak da sabah 5de kalkıp sesli okuyarak çalışmak. Lisede 5 dolu sayfa düzensiz fiil'i anlamlarıyla/çekimleriyle 3 saatte ezberleyip o günkü Full düzensiz fiil sorulu ing. Sınavından 100 almıştım hiç unutmam. En ufak abartıyosam ne olayım, bi de sayısalcıyım. İnsan beyni mükemmel işler çıkarabiliyor eğer işi bilirsen..
  • ssiradanbirigibi  (22.05.18 05:26:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.