[]

Tırnak Yeme Problemi - Güçsüz Tırnaklar

Merhaba,

Yaklaşık 10 senedir tırnak yeme sorunum var. Yemekten kastım koparıp atıyorum.
1 aydır falan elimi ağzıma götürmesem de tırnaklar o kadar güçsüzki diğer parmaklarımla dokunduğum an kopuyorlar henüz hiç gelişim yok.

Tırnak yatağım bozulduğu için tırnaklar küçücük kaldı. Benim merak ettiğim iki konu şu;

-Tırnak yatağım tekrar düzelir mi yoksa hep tırnaklar böyle küçük mü kalır?
-Tırnakları güçlendirmek için ne yapmam lazım, böyle bir ürün var mı?

Teşekkürler.

 
Limonsuyu güçlendiriyor diye biliyorum tırnakları


  • birdposing  (22.05.18 00:08:22) 
Bir de vitamin eksikliği olabilir ona da baktırın


  • birdposing  (22.05.18 00:08:43) 
biotin kullan. kil, sac tuy, tirnak, hepsini guclendirir.


  • earthsea  (22.05.18 00:57:45) 
www.reddit.com

buraya bakabilirsin. eczanelerde ve kozmetik marketlerde tırnak sertleştiriciler var şeffaf renkli.

3.bp.blogspot.com

www.kozmedshop.com

bir de tırnak kenarlarına sürmen için jojoba yağı tavsiye ederim. simply nailogical öneriyordu tırnağı esnek hale getirip kırıkmasını önlüyor diyordu.

şu videoya da bakabilirsin: www.youtube.com
  • playing star again  (22.05.18 01:19:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.