[]

Safari yer işaretleri

Safari'deki yer işaretleri, kaydedilen site aktifliğini yitirince kendiliğinden siliniyor olabilir mi? Birkaç dizi var öyle takip ettiğim, telif haklarından dolayı uğraştıran cinsinden, son bulduğum siteyi yer imlerine ekliyorum, bir hafta sonra site hop silinmiş oluyor eklediğim yerden. Kısacası aktif olmayan ya da yasaklanan siteleri siliyor mu Safari?

Şizofren olduğumu düşünmeye başladım sırf bu yüzden yahu.


 
Böyle bir şeye dair sitem etmişti bir arkadaş. Ama bilgisayarı Macintosh idi.


  • dafaisss  (22.05.18 00:06:21) 
Benim de iPad'de başıma geliyor zaten.


  • devilred  (22.05.18 00:13:28) 
O zaman iyi haber şizofren değilsiniz :) Kötü haber ne yapılabilir ben de bilmiyorum


  • dafaisss  (22.05.18 04:27:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.