[]

fb gs transfer harcaması

gsli bi arkadaşımla konuşuyorduk tbr ettim falan arkadaşıma dip not olarak o kadar para harcadınız dedim olun bi zahmet falan asla kabul etmiyor yok fb daha çok harcamış falan mesela fb gs lig maçı en altta yazan 11 değeri teransfer parasına göre hesaplanmıyor mu www.mackolik.com
 
  • Jimmy McNulty  (21.05.18 02:23:11) 
Galatasaray 40 milyonluk alım yapıp 34 milyonluk satış yapmış. o senin baktığın tahmini piyasa değeri, verilen parayla alakası yok.


  • Neill  (21.05.18 02:28:21) 
Victor Pereira döneminde çok harcamıştı fener. Bu sezon dikkat etmedim
Piyasa değeri farklı transferde ödenen değer farklı

  • intihar etsem de kendime gelsem  (21.05.18 02:40:00) 
Jimmy sgl arada 9 mil.€ varmış yalanci cikmadim


  • _k_u_z_g_u_n_  (21.05.18 02:41:32) 
Bütün kulüpler ekside. Üç beş milyon artı eksi önemli değil. Hiçbir kulüp yönetimi savunulacak durumda değil.

Bir sıkı galatasaraylı olarak söylüyorum bunu. İlla ki birinin şampiyon olması gerekiyordu ve bu galatasaray oldu. Burada "yönetim" anlamında bir başarı yok.
  • amortisman  (21.05.18 02:53:03) 
Fenerbahçe borsaya doğru miktar veriyor mu soru o. Mesela ali koç jannsen için 5m euro verildi denmişti. 12 aylığına.


  • brad pitt  (21.05.18 09:29:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.