[]

Kediseverler

Gecenizi şenlendirecek 5,5 dakika: www.youtube.com
 
bu reyçıl ve cun videolarını çok severdim ama bu adamın videoları sanat resmen. yemek pişirme videoları falan da harika video atınca eteğimi tutarak havaya zıplıyorum resmen dizlerimi kırarak.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.05.18 23:46:23) 
Ben bunu izlemistim, tipik anne gibi konuscam ama; kedileri de sevmeme ragmen o mutfakta yapilan yemekten yemem valla. Kedi tezgahin direkt ustunde, hem de uzun tuylu... Hele orda bi arka bacaklariyla kasinasi gelse adami anca Ugur Dundar paklar.


  • common of demons  (20.05.18 23:47:41) 
kedinin mutfağa girmesine ben de karşıyım. Muhtemelen ben de huylanırdım ama kedileri çok güzel. Çok akıllı. Benim her hayvanım sayko çıktı :(


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (21.05.18 00:03:31) 
Ben yanlarinda bir insan varken mutfaga girebilmelerine karsi degilim, zaten boyle acik(kapisiz?) bir mutfakta yapilabilecek hicbir sey yok. Gene de en azindan tepelere cikmasi engellenebilir gibi.

Ama evet baya guzeller, hele turuncu uzun tuylu olan.
  • common of demons  (21.05.18 00:43:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.