[]

HGS Borcu

Selam,

Geçen ay arabayı sattık. Sattığımız kişi HGS'den 400 liralık borç yapmış, gittim adamdan istedim parayı. O da verdi, özetle, parayı aldım.

Şimdi ben bu borcu ödemek, hatta mümkünse erken ödeme indirimiyle, ödemek istiyorum.

Nereye ödeyeceğim?

 
vergi dairesi haziran ayında yapılandırma yapacak, onu bekleyin


  • oscar  (20.05.18 21:07:05) 
Hocam sorum ne zaman ödeyeceğim değil. Şimdi ödeyeceğim. Sorum şu:

NEREYE NASIL ÖDEYECEĞİM?
  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (20.05.18 21:24:44 ~ 21:25:01) 
hgs'yi ya bankalardan ya da ptt'den almissindir diye tahmin ediyorum. Ya bankaya ya da ptt'ye. Daha once nasil oduyorsan oyle odemen lazim?


  • feedback  (20.05.18 23:13:00) 
Bahsettigin kacak gecisse arabanin plakasina yazilir. O da zaten adama gider (arabayi uzerine aldiysa)


  • feedback  (20.05.18 23:15:48) 
İhlalli geçiş olarak gözüküyor.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (20.05.18 23:54:13) 
noter satış evrakıyla karayollarına mail atarsan borcu yeni sahibine aktarırlar. aynısı başıma geldi.


  • karlmarx  (21.05.18 06:40:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.