track müzik cd sini bilgisayara kopyalama

elimde 2 tane harika müzik cd si var yaklaşık 6 yıl öncenin hit yaz şarkıları eninde sonunda bu cd ler çizilecek ve açılmaz hale gelecek

bu cd leri bilgisayara indirmek istiyorum şarkılar track formatında

şimdi lütfen birileri google demesin onu bende biliyorum hemen hemen her link windosw media player ile kopyala diyor ve anladığım kadar çok kolay ama problem şu ki notebookumda wmp açılmıyor yükledim gene açılmıyor

sonuç başka bir programla indirmem lazım

başka programla bu 2 cd yi bilgisayarıma nasıl indiririm

ister buradan mesajlaşalım isterseniz skypeden yazışalım ama bu işi halledelim

hem fena mı tanışmış oluruz zaten hepimiz monoton boktan hayatlarımızda sıkıntıdan patlıyoruz

isteyenlere 2 cd deki şarkıları ister gmail den ya da mediafire yükler yollarım

1. cd de bu şarkılar var

Euro Dance Hits Special Hit Collection 98

1 Dj Sakin & Friends - Protect Yor Mind
2 The Tamperer Feat Maya - A If You Buy This Record Your Life Will Be Better
3 Hot Stuff Feat Lori Glori - Hot Stuff
4 Phil Fuldner - S Express
5 98 Degrees With Stevie Wonder - True To Your Heart
6 Dj Tonka - She Knows You
7 Watergate - The Battle
8 Innosense - Wherever You Are
9 Kay Cee - Love Stimulation
10 Caught In The Act - I Wanna Stay With You Forever
11 Hypertrophy - Eternal Flames
12 Dj Visage - Geil
13 R&B - Two Of A Kind
14 Hydra Vs. Kevin Mccoy - Sadness (Still I'm Sad)
15 Niels Van Gogh - Pulverturm
16 T'ee - Love Me Tender
17 Absolom - Where?
18 Paul Van Dyk - For An Angel
19 Lutricia McNeal - Someone Loves You Honey

2. cd de bu şarkılar var

DJ Hits Vol. 29

1 –Melodie MC Vibe 3:44
2 –Clock Whoomp! (There Is It) 3:37
3 –La Bouche Where Do You Go 4:23
4 –D:Ream Shoot Me With Your Love 3:55
5 –Masterboy Generation Of Love 3:42
6 –Centory Eye In The Sky 5:48
7 –T.O.F. Funk It Up 3:22
8 –Herbie* I Believe 3:40
9 –Nightcrawlers Surrender Your Love 3:51
10 –E-Rotic Big Max 4:24
11 –Jam & Spoon Angel 4:13
12 –Basic Element This Must Be A Dream 3:52
13 –Maxx I Can Make You Feel Like 3:30
14 –Space 2000 Do U Wanna Funk? 4:07
15 –Fun Factory I Wanna B With U 5:10
16 –Loft Everybody 4:04
17 –Diana King Shy Guy 3:44
18 –Shaggy In The Summertime 3:49

iTunes?

  • valentinov  (20.05.18 03:01:11)
bunları doğrudan kopyalayamazsınız. bir program aracılığıyla mp3 dosyasına çevirip öyle indirebilirsiniz. "track to mp3" diye aratırsanız çevrimiçi araçlar bile çıkabilir.

  • sanat guresi  (20.05.18 03:08:28)
n-Track Studio 9 indirdim ama ingilizce anlamadım onla olmaz mı nero da yüklü olmaz mı

  • francescodellamorte  (20.05.18 03:10:37)
iyi de nasıl olacak önce bilgisayara indirip sonra mı trackden mp3 yapacağım sanatgüreşi adım adım yönledir de şu işi yapalım

  • francescodellamorte  (20.05.18 03:11:38)
@valentinov indiriyorum itunes sonrasında yönlendirip nasıl kullanacağımı yazarsan sevinirim

  • francescodellamorte  (20.05.18 03:16:46)
Orjinal bir CD aldim.Bunu PC'ye aktardiğimda calmiyor.(CD Takili oldugunda caliyor)Bunu nasil normal mp3 haline dönüştürebilirim? :?:

forumlara biri bunu yazmış evet tam olarak yaşadığım bu
  • francescodellamorte  (20.05.18 03:21:16)
gece gece sardım sonuna kadar gideceğim artık hadi demiş ne olacaksa olsun

  • francescodellamorte  (20.05.18 03:32:01)
daemon tools ile cd nin image ını bilgisayara kopyalayıp mount ettiğinizde cd takılı gibi tüm cd yi görebilirsiniz. image alma işlemini winrar da yapıyor galiba. ama cd yi takılı gibi gösteren program daemon. daemon lite da iş görmesi lazım.

  • sttc  (20.05.18 03:34:33)
EZ CD Audio Converter

senelerin eskitemediği program :)
  • Photographer  (20.05.18 06:17:41 ~ 06:17:53)
Exact Audio Copy'i öneririm.

www.exactaudiocopy.de
  • uraharakisuke  (20.05.18 07:14:35 ~ 07:14:49)
burnaware diyecektim ki, bulmuşsun.

şarkıları bir yere yüklersen seviniriz :)
  • tabudeviren  (20.05.18 10:20:58)
iTunesle süper halletim

  • francescodellamorte  (21.05.18 02:52:40)