napiyorsunuz?

tek basima bi barda oturuyorum, siz noruyorsunuz?

Evde oturmaca :/

  • antikitleruhlu  (19.05.18 23:22:44)
Kitap okuyordum balkonda ama gs şampiyon olmuş çok gürültü yapıyorlar. Herkes efendi gibi sevinsin lütfen! Kafam şişti.

  • denef  (19.05.18 23:24:43)
Denizden geldim. Oturuyorum evde.

  • beyaztenlikiz  (19.05.18 23:25:41)
şarap içiyorum, stand up izliyorum.
Günüm şahane geçiyordu aslında ama şu an çok üzgünüm.

  • sopiro  (19.05.18 23:29:08)
Bilgisyaraım saçmaladığı için çok kızgınım, 23 yaşında hala istediğim hayata sahip olamadığım için de çok mutsuzum. Boş boş sandalyede oturuyorum.

  • dedi ayca  (19.05.18 23:32:17)
Müzik dinliyorum.

www.youtube.com
  • dissendium  (19.05.18 23:39:00)
cin-limonla beraber müzik dinleyip gelecek planı yapıyorum.

  • neverlose  (19.05.18 23:40:48)
@antikitleruhlu : onu az sonra bende deneyecegim

@denef : besiktas :’(

@beyaztenlikiz : nick ile cevabın sonrası bronz tenliye gidiyor gibi

@sopiro : senin olay enteresanmis, stand up sonrasi uzgunluk

@dedi ayca : merak etme yas daha fazla ama istedigim hayati bulamiyorum bile
  • içimdeki piç  (19.05.18 23:41:02)
Bütün gün bisiklete bindim. Eve yeni döndüm duş almaya üşenmekle meşgulüm.

  • bass solo take one  (19.05.18 23:43:08)
@dissendium : guzel muzik

@neverlose : gelecek bombok icinde diyorlar

@acemi : yanim yok be

@bass solo take one : nickini yazana kadar bende bi ter attim
  • içimdeki piç  (19.05.18 23:46:38)
dans ediyorum:

www.youtube.com
  • eazy  (19.05.18 23:51:21)
Gezi blogları okuyorum önümüzdeki hafta işime yarayabilecekleri için. Bir yandan da Friends açık yine, arada ona bakıyorum.

Ama en en çok yaptığım şey yarın nasıl nöbete gideceğimi düşünmek. Bunu düşününce ne tatil planının etkisi kalıyor ne Friends'in. :(
  • ms brownstone  (20.05.18 00:00:58)
iş başvurusu ve dota :D

  • false pretension  (20.05.18 00:23:03)
Nası olsa dolapta majezik var diyerek saatlerdir oyalıyodum baş ağrımı. Az önce baktım yokmuş. Bi paket unuttuğum sigara buldum içiyorum. Yapacak başka şey olmadığı için uyumak fikri hoş gelmiyodu. Saatin 12ye yaklaştığını şu an fark ettim. Şimdi uyumak için güzel bi bahanem var.

  • IncredibleMau  (20.05.18 00:24:36)