[]

yeni ehliyet ve kimlik kaç günde geliyor

ist için soruyorum, kaç gün sürüyor gelmesi
 
Benim kimlik 5. gunde pasaport da 1 hafta sonra gelmişti. Sizinki de muhtemelen 1 hafta içinde gelir diye tahmin ediyorum.


  • Amaranta ursula  (19.05.18 16:43:21) 
ehliyete persembe sabah basvurdum, pazartesi sabah geldi.


  • orange coffee  (19.05.18 17:55:26) 
Aynı gün başvurduk ama benimki 2 haftada babamın kimliği ise 2 ay sonra geldi.


  • kaptan memo  (19.05.18 18:36:46) 
dün başvurdum ikisine de, bugün sabah ehliyet ptt'ye verilmiş mesaj geldi.
kimlikten ses yok. Olunca yazarım.

(lakin randevuyu 2 ay önceden falan almıştım :D şimdi randevu almak istesen haziran sonuna verir herhalde. ama sanırım randevusuz gidip bekleyen de oluyor ama alıp git daha garanti)
  • nhk ni youkosu  (19.05.18 18:43:38 ~ 18:44:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.