Aşti'den Etimesgut'a toplu ulaşım

Merhabalar. Perşembe sabahı aştiden Etimesgut'a gideceğim. Fakat Ankara'ya yabancıyım. Toplu ulaşımla nasıl giderim? Ve ne kadar sürer oraya ulaşımın?

Not:varacağın tam nokta Etimesgut bilim ve sanat merkezi okulu.

asti'den ankaray ile kizilay ,kizilaydan batikent metrosuna binip ,batikent duragindan sincan-eryaman metrosuna bineceksin, Eryaman 5. etap duraginda inip 15-20 dk yurume mesafesi.

astiden cikip armada'nin onune yuruyup 521 ozel halk otobusune binip yakininda bi durakta sofor sizi birakir (sanirim atakent duragi)-asti armada onu 15dklik yol

astinden ankaray ile kizilay ,kizilayda inilip mesrutiyet caddesinden 521'e binilip gidilir.

521'e ve digerlerine binmek icin ankarakart lazim. dolmus geciyor mu bilgim yok.
  • 1917  (18.05.18 19:42:49)
Aştiden armadanın önüne yürümelisin. Sonra oradan da 521-3 e binmelisin. Biraz yürüme mesafen daha var inince. 1 saati geçer.

goo.gl
  • kablelvuku  (18.05.18 19:45:20)
@1917 ankaralartı nerden temin ederim

  • bahodilo  (18.05.18 21:19:10)
asti'den etimesgut dolmuslari kalkiyor ama dediginiz yere gidiyor mu bilmiyorum. giden dolmuslara sorabilirsiniz. ankarakarti da astinin hemen cikisinda bulunan giselerden alabilirsiniz.

  • dirk_41  (19.05.18 12:46:29)