[]

Arac muayene vol 2

Arac muayeneden gecti ama ruhsata muayene tarihi islememisler? 2 sayfa ruhsatın muauenesiz olanini alip geri verdiler bana cevirmelerde sıkıntı cıkar mi? Buyuk a4 ciktida muayene gecerlilik tarihi yaziyor ama ruhsata islenmemis?
 
bendede aynisi oldu, artik pulu islemiyorlarmis ruhsata, o a4 kagidi is goruyormus.


  • brkkyk  (18.05.18 16:48:35) 
Siz şimdi muayene falan sormuşsunuz da ben arabanın muayene var mı yok mu hiç bilmiyorum :D Bunu nereden nasıl öğrenirim? 6aydır biniyorum ne zaman yaptırmam gerek hiç bilmiyorum


  • Nature Works  (18.05.18 16:53:06) 
www.tuvturk.com.tr buradan randevu almaya calis, ordan anlarsin.


  • brkkyk  (18.05.18 16:54:37) 
brkkyk +1

artık ruhsata işlenmiyor. Muayene sonucunu belirten kağıdı gösteriyorsun.
  • himmet dayi  (18.05.18 17:02:52) 
@natura ruhsattada yazabilir eknolarak herkese tesekkurler


  • eja  (18.05.18 17:16:45) 
Bugün yaptırdım ilk kez ben de. Plakaya yapıştırmak için bir sticker veriyor. Bir de bandrollü evrak veriyor. Evrak torpidoda ama gerek olacağını sanmıyorum. Çevirmede polis görüyordur plaka sorgusunda diye düşünüyorum.


  • lynda.com  (18.05.18 17:37:38) 
Araç bir sonraki sahip değişiminde ruhsatın o yaprağı olmayacak artık. Araç ruhsatları tek yaprağa düştü, muayene kısmı ile ilgili olan yaprağa gerek yok artık.

İyi de oldu, muayene yazılacak kısmı bitince trafiğe gidip yeni ruhsat çıkarttırmak gerekiyordu.
  • John Bloor  (19.05.18 10:26:36) 
Evet, bana da geçen gün muayeneyi yaptırdığım istasyondaki eleman araç ve egsoz muayenesinin işlendiği kağıda pul yapıştırmayacak mısın diye sorduğumda at gitsin abi dedi. Zaten çevirmelerde polisler aracının sigortasını muayenesini egsoz ölçümününü kendi sistemlerinden görebiliyorlar sanırım.


  • dannycarey  (19.05.18 15:20:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.