[]

kediniize düzenli hangi aşıları yaptırıyorsunuz

8 yaşında iran kedim var, bebekliğinden beri biizmle. son 2 yıldır aşılarını düzenli yaptırmıyorum

sadece karma aşısını düzenli yaptırıyorum. kuduzu ve leukima denen aşıyı yaptırmıyorum

iç dış parazit aşısını da yaptırmıyorum.

evden hiç çıkmıyor, tek kedi evde ve sadece kuru mama yiyor

siz de durum nedir ? özellikle iç dış parazit ve leukima aşısını yaptııryor musunuz ?

 
kedime sadece ilk eve geldiğinde evde başka bir kedimiz daha olduğu için karma aşı yaptırdım, başka hiçbir aşıyı yaptırmıyorum çünkü dışarı çıkmıyor ve gerek yok. dış parazit için altı ayda bir ilaç alıyoruz, iç parazit için de bayağıdır bir şey almadım. dışkısında anormallik görürsem alırım.


  • evde liyakat kalmamis  (18.05.18 17:04:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.