[]

Kafede duyduğum şarkı

Bugün kafede bir parça duydum, yabancı ve parça akustik gitarla. Hafif epik melodileri vardı ufak ufak. Kadının sesi Taylor Swift'e benziyordu. Kafe olduğu için büyük ihtimalle şu sıralar radyolarda çalan bir parça. Sözlerini pek duyamadım uzaktaydı anlamadım zaten sözlerini fakat akustik gitar sürekli ön plandaydı. Bu parçayı nasıl bulabilirim? Bilen varsa üzerime bu aralar söylediğim kriterlerde bulunan parçaları atabilir mi?
 
Taylor Swift - Delicate (Spotify Akustik Single) olabilir mi?


  • m e b  (17.05.18 22:53:40) 
Bu şey gibi olmamış mı, beyler bi şarkı vardı hani dı rı rıt dıt dı dı dı yapıyodu neydi o şarkı, sorusu gibi :D
Hatta yazarken düşündüm adamın sorusu bundan daha kolaymış sanırım

  • Nature Works  (18.05.18 08:42:10) 
Eğer zincir kahvecilerden biriyse, onların çalabilecekleri müzikler belirli oluyor telif hakları nedeniyle. Hatta bazılarına aylık listeler falan verilebiliyor. Aynı şubeye gidemeseniz bile herhangi bir şubesine gidip sormayı deneyebilirsiniz.


  • sopiro  (18.05.18 09:08:26) 
@m e b büyük ihtimalle bu sanırım ya. teşekkürler.


  • goodenuff  (18.05.18 14:48:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.