[]

iPhone 6 ile konuşurken sesin çok düşük olması

Müzik dinlerken ya da video izlerken sorun yok ama konuşurken hem benim sesim karşı tarafa çok düşük gidiyor hem de karşı tarafın sesi bana çok az geliyor. Nedendir acaba?
 
o iki aktivitenin hoparlörleri farklı. ahize hoparlörü ve mikrofon nemden ya da sıvı temasından ötürü bozulmuş olabilir bir ihtimal.


  • himmet dayi  (17.05.18 17:37:29) 
Daha sıfır telefon, öyle bir ıhtimal yok.


  • runagain  (17.05.18 19:09:58) 
ayarlar>genel>erişilebilirlik>işitme>telefon gürültüsünü gider / bir ihtimal yarar belki işinize, telefonla konuşma esnasında ses açma kısmından sesi sona getirin-bu öneri komik oldu ama-


  • rich folks hoax  (18.05.18 02:18:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.