[]

acil buzdolabi sorunsali

Sabah fark ettim buzluktakiler erimeye baslamis. Ama alt taraf calisiyor. Buzdolabinin ustundeki gostergede unlem isareti yanip sonuyor. Bir de buzdolabi kapisi cok sicak, kenarlari da ayni sekilde su an oldukca sicak.

Ay ne yapalim, buzluktakiler bozlmadan bi cozum bulamaz miyiz?

Bu arada buzfolabi modeli Beko 9621 NE. Beko musteri hizmetlerine hatta cok beklememe ragmen baglanamadim :(( cok uzgunum.

 
civarınızdaki beko teknik servisin numarasını netten bulup hemen arayın, gün içerisinde randevu oluşturup gelirler


  • bizansa karsi memleket takimi  (17.05.18 11:23:25) 
Aynen oyle yaptim 400 tl dediler. :( yaptiricaz mecbur


  • cossecant  (17.05.18 17:17:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.