[]

üsküdar'dan beşiktaş-maçka parkı'na en hızlı ulaşım

üsküdar'dan beşiktaş'a geçtikten sonra en hızlı nasıl giderim?otobüs-minibüs var mı beşiktaş'tan maçka parkı'na?sevgiler...
 
30M'ye binersen önünde inersin, Taksim'den geçen otobüslere binersen birkaç dakika yürürsün, Kabataş otobüslerine binersen bi 10 dakika yürürsün.


  • angelus  (16.05.18 15:43:38 ~ 15:45:37) 
teşekkürler..nerden veya ne tarafa giden arabaların olduğu duraktan bineyim?


  • xasuo  (16.05.18 15:45:29) 
30M iskeleden kalkıyor zaten, oradan binerin; caddeye çıkarsan Ortaköy tarafından gelen otobüsler var, onların Taksim'den geçen otobüsleri Maçka Parkı'nın önünden de geçiyor, ona da binebilirsin.


  • angelus  (16.05.18 15:47:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.